MOBLO Sp. z o.o.
Specjalizujemy się w produkcji eleganckich i funkcjonalnych mebli tapicerowanych.
Stale ulepszamy nasze produkty oraz wdrażamy nowe, dając Państwu komfort i funkcjonalność na wysokim poziomie. Biuro projektowe oraz dział marketingu dba o to aby nowe wzory mebli i kompozycje kolorystyczne nadążały za szybko zmieniającymi się trendami we współczesnym wzornictwie. Szerokie inwestycje w halę produkcyjną oraz nowoczesny park maszyn pozwalają nam na produkcję mebli wysokiej jakości. Nasi wykwalifikowani pracownicy stanowią zgrany i dobrze zorganizowany zespół dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w wymaganym terminie.
Nasze meble dostarczamy na terenie Polski, Czech, Niemiec oraz Austrii. Posiadamy własne zaplecze logistyczne które zapewnia idealny stan Państwa nowych mebli po dostarczeniu ich w zaplanowane miejsce. Nasze magazyny oraz flota samochodów dostawczych przystosowanych do przewozu mebli pozwalają na realizację pojedynczych, indywidualnych zamówień jak i dużych partii naszych produktów.
Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego każdą osobę zainteresowaną naszą ofertą traktujemy indywidualnie. Bardzo chętnie dopasowujemy kolorystykę mebli do indywidualnych potrzeb.
Zapraszamy do współpracy.

NOWOŚCI W NASZEJ OFERCIE
KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.